Pergole

Konstrukcja z lamelowym lub tkaninowym, ruchomym zadaszeniem tarasów lub innych wydzielonych powierzchni zewnętrznych. Jest to system spełniający funkcję przeciwsłoneczną i przeciwdeszczową z możliwością zabudowy modułowej, dostępnej w wersji wolnostojącej lub przyściennej.

pergola Dynamicznie zmieniająca się aura sprawia, że właściciele restauracji, kawiarni czy domów jednorodzinnych coraz częściej poszukują rozwiązań, które z jednej strony zapewnią ochronę przed deszczem, a z drugiej pozwolą na korzystanie w pełni z uroków pięknego, upalnego dnia.

pergola System Pergola jest w stanie w pełni sprostać tym oczekiwaniom, stanowiąc bardzo efektowne i zarazem ekonomiczne zadaszenie dużych powierzchni płaskich, które w zależności od potrzeb i kreatywności użytkownika może znaleźć szereg zastosowań. Konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i może być lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Możliwość zabudowy ścian pergoli za pomocą np. refleksoli ZIIIP o różnej przezierności tkaniny odbijającej promienie słoneczne. Dodatkowo wykorzystanie promienników kwarcowych sprawi, że do późnej jesieni będziemy mogli delektować się urokami natury.


Kliknij i zobacz nasze liczne realizacje na zdjęciach.


Pergola SB400 - informacje techniczne
Pergola SB400 - obsługa i bezpieczeństwo